Aktualności Instytutu Inżynierii Środowiska

Konkurs „OZE w obiektywie studentów IŚ” pod patronatem Naszego Instytutu

Konkurs pn. „OZE w obiektywie studentów Inżynierii Środowiska” na najładniejszą fotografię z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii został ogłoszony w dniu 23 czerwca 2019 r. przez Dyrektora Instytutu Inżynierii Środowiska dr hab. inż. Mirosława Wiatkowskiego, prof. UPWr.

Jury konkursu w składzie: dr inż. Beata Malczewska, dr inż. Robert Głowski, pan Sławomir Nowak, mgr inż. Maciej Gruszczyński, mgr inż. Jan Błotnicki, mgr inż. Paweł Tomczyk, dr hab. inż. Mirosław Wiatkowski, prof. UPWr oceniło 50 nadesłanych prac. Kluczem do oceny były treści przedmiotu „Podstawy wykorzystania energii odnawialnej” realizowanej przez Zespół Mirosław Wiatkowski, Beata Malczewska i Robert Głowski na III roku kierunku Inżynieria Środowiska.

• I miejsce Marta Serenda
  • II miejsce Natalia Szwender
  • III miejsce Kinga Marek, Patryk Jaskółowski i Kamila Stachów.

Wyróżnienia zostały przyznane studentkom: Annie Piaseckiej, Katarzynie Wańdoch i Klaudii Krajewskiej.

Zwycięzcom gratulujemy! Autorom wszystkich nadesłanych zdjęć dziękujemy!

Marta Serenda, Legnica
Natalia Szwender, Żerniki Wielkie