Aktualności Instytutu Inżynierii Środowiska

Mocna reprezentacja Naszego Instytutu na obchodach Światowego Dnia Wody

Tegoroczne obchody Światowego Dnia Wody,w tym roku pod hasłem „Natura dla wody”, na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu odbyły się dnia 22 marca 2018 r. Koordynatorem obchodów był mgr inż. Łukasz Gruss a opiekę merytoryczną sprawował dr hab. inż. Mirosław Wiatkowski, prof. nadzw.

W obchodach wzięło udział liczne grono młodzieży szkolnej i opiekunów. Młodzi ludzie uczestniczyli w wykładach, seminariach i warsztatach.

W uroczystość zostali licznie zaangażowani pracownicy i doktoranci Instytutu Inżynierii Środowiska:

• dr inż. Magdalena Domańska, dr inż. Robert Głowski, dr inż. Robert Kasperek, dr inż. Paweł Lochyński, dr inż. Radosław Stodolak, Sławomir Nowak, mgr inż. Aleksandra Bawiec, mgr inż. Sylwia Charazińska, mgr inż. Piotr Dragański, mgr inż. Tomasz Garbowski, mgr inż. Maciej Gruszczyński, mgr inż. Michał Śpitalniak, mgr. inż. Kamila Hamal. Ponadto wykład inauguracyjny wygłosił doktorant Instytutu mgr inż. Krzysztof Wojarnik, projektant z wieloletnią praktyką w zakresie gospodarki wodnej.

Ponadto podczas Światowego Dnia Wody stanowisko wystawiło Studenckie Koło Naukowe Hydrologów i Hydrotechników, a w organizację Święta zaangażowało się wielu studentów.

Informacje na temat wydarzenia zamieszczono na stronie Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji.

Serdeczne podziękowania za zaangażowanie dla wszystkich.