Aktualności Instytutu Inżynierii Środowiska

Nagrody JM Rektora dla Pracowników Instytutu Inżynierii Środowiska

W dniu 25 maja 2022 roku najlepsi Pracownicy Instytutu Inżynierii Środowiska odebrali z rąk JM Rektora nagrody za działalność naukową i dydaktyczną na rzecz Uniwersytetu Przyrodniczego. Rozdane zostały również dokumenty patentowe.

JM Rektor Uniwersytetu prof. dr hab. inż. Jarosław Bosy podziękował wyróżnionym Pracownikom za ogromne zaangażowanie w swoją pracę.

Za osiągnięcia naukowe nagrody otrzymali dr hab. inż. Ewa Burszta-Adamiak, dr Joanna Kajewska-Szkudlarek, dr inż. Justyna Kubicz, dr inż. Beata Malczewska, dr inż. Joanna Markowska, dr Andrzej Moryl, mgr inż. Michał Śpitalniak, mgr inż. Paweł Tomczyk.

Za osiągnięcia dydaktyczne nagrody przyznano dr inż. Aleksandrze Bawiec, mgr inż. Arkadiuszowi Głogowskiemu, dr hab. inż. Katarzynie Pawęskiej, dr inż. Radosławowi Stodolakowi, mgr inż. Pawłowi Tomczykowi.

Dokumenty patentowe odebrali prof. dr hab. inż. Mirosław Wiatkowski oraz dr inż. Łukasz Gruss.

Wyróżnionym osobom serdecznie gratulujemy.