Aktualności Instytutu Inżynierii Środowiska

Nasi pracownicy współorganizatorami konferencji naukowo-technicznej pt.: „Modelowanie procesów hydrologicznych – zagadnienia modelowania w sektorze gospodarki wodnej”

Konferencja odbyła się pod honorowym patronatem JM Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu prof. dr hab. Tadeusza Trziszki i Dziekana Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji prof. dr hab. inż. Bernarda Kontnego a zorganizowana została przez Centrum Modelowania Procesów Hydrologicznych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu we współpracy z Politechniką Wrocławską, Uniwersytetem Wrocławskim i Towarzystwem Naukowym Inżynierii i Gospodarki Wodnej, w dniu 22 listopada 2019

W konferencji uczestniczyło ok. 70 osób, w tym przedstawiciele Uczelni wyższych i instytucji zajmujących się hydrologią i gospodarką wodną z całego kraju oraz studenci kierunku Inżynieria i Gospodarka Wodna oraz Inżynieria Środowiska UPWr.

Nasi Pracownicy i Doktoranci uczestniczyli w pracach komitetu organizacyjnego konferencji: dr hab. inż. Mirosław Wiatkowski, prof. UPWr (przewodniczący komitetu organizacyjnego), dr hab. inż. Robert Kasperek (sekretarz), dr inż. Wiesław Fiałkiewicz dr inż. Robert Głowski dr inż. Łukasz Gruss, dr inż. Maciej Gruszczyński, dr inż. Joanna Markowska, dr inż. Radosław Stodolak, mgr inż. Bogna Buta, mgr inż. Katarzyna Suszek, mgr inż. Paweł Tomczyk i inż. Kinga Majda (studentka kierunku Inżynieria i Gospodarka Wodna) oraz w pracach komitetu naukowego: prof. dr hab. inż. Stanisław Czaban, dr hab. inż. Ireneusz Kajewski, prof. dr hab. inż. Krzysztof Pulikowski, dr hab. inż. Tomasz Tymiński, prof. UPWr i dr hab. inż. Mirosław Wiatkowski, prof. UPWr.

20191122_02.jpg

20191122_03.jpg