Aktualności Instytutu Inżynierii Środowiska

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Łukasza Grussa z Naszego Instytutu

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Łukasza Grussa pt. „Gospodarowanie wodami powierzchniowymi w zlewniach na obszarze gminy”.

Obrona pracy odbędzie się 14.03.2018 roku o godz. 10.15 w sali Rad Wydziałów, w Centrum Dydaktyczno-Naukowym Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu przy pl. Grunwaldzkim 24a.

Promotor:
dr hab. inż. Mirosław Wiatkowski, prof. nadzw. – Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu,

Recenzenci:
prof. dr hab. inż. Józef Mosiej – Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie,
dr hab. inż. Andrzej Wałęga – Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu przy ul. Norwida 25.