Aktualności Instytutu Inżynierii Środowiska

Szkolenia dla studentów Inżynierii Środowiska

13 stycznia 2022 na Wydziale Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji odbyły się szkolenia dla studentów Inżynierii Środowiska (2 rok MSU).

Pierwsze szkolenie dotyczyło projektowania systemów detekcji gazów, które zorganizowano we współpracy z firmą GAZEX. Drugie miało na celu zapoznanie studentów z zasadami równoważenia hydraulicznego instalacji centralnego ogrzewania, które było możliwe dzięki firmie IMI Hydronic Engineering na modelu hydraulicznym, który znajduje się w Sali 416M.

20220113.jpg

Składam serdeczne podziękowania władzom Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, szczególnie Dyrektorowi Instytutu Inżynierii Środowiska Panu prof. Krzysztofowi Lejcusiowi, Pani dr hab. Katarzynie Pawęskiej oraz Panu Prodziekanowi dr hab. Robertowi Głowskiemu, że pomimo trudnej sytuacji wyrazili zgodę na zorganizowanie szkoleń.

dr inż. Magdalena Domańska