Aktualności Instytutu Inżynierii Środowiska

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Państwu nadziei, odpoczynku przy płomieniu świecy wigilijnej, pięknych chwil z kolędą. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2021. Prof. dr hab. inż. Mirosław Wiatkowski, Dyrektor Instytutu Inżynierii Środowiska.

Kartka świąteczna. Po prawej stronie choinka, pod nią prezenty. Po lewej stronie życzenia: Z okazji świąt bożego narodzenia życzymy nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy wigilijnej, odpoczynku, zwolnienia oddechu, chwil roziskrzonych kolędą i wspomnieniami. Życzymy, aby pod waszą choinką znalazł się najpiękniejszy prezent – dużo miłości, którą będziecie mogli podzielić się z innymi. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym nowym roku 2021. Mirosław wiatkowski i pracownicy instytutu inżynierii środowiska uniwersytetu przyrodniczego we wrocławiu.