Aktualności Instytutu Inżynierii Środowiska

Instytut Inżynierii Środowiska współorganizatorem Seminarium „20 lat funkcjonowania zbiornika wodnego Mściwojów”

Z okazji 20 lat funkcjonowania zbiornika wodnego w dniu 12 września 2019 r. w Mściwojowie odbyło się seminarium zorganizowane przez Wydział Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji, Instytut Inżynierii Środowiska oraz Gminę Mściwojów.

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu reprezentowały władze: prof. dr hab. inż. Jarosław Bosy prorektor ds. nauki i współpracy z zagranicą i prof. dr hab. inż. Bernard Kontny dziekan Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji.

Seminarium otworzyli Wójt Gminy Mściwojów Mariusz Foryś oraz dyrektor Instytutu Inżynierii Środowiska dr hab. inż. Mirosław Wiatkowski, prof. nadzw., którzy przedstawili zaproszonych gości oraz problematykę seminarium.

Więcej informacji na stronie Wydziału.