Aktualności Instytutu Inżynierii Środowiska

Filtruj wiadomości
  • Spotkanie nowych władz Instytutu z pracownikami

26.09.2017

26 września 2017 r. odbyło się pierwsze spotkanie nowych władz Instytutu z pracownikami. W spotkaniu uczestniczył także Dziekan Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji prof. dr hab. inż. Bernard Kontny.

• Nowe władze

01.09.2017

Od dnia 1 września 2017 roku obowiązki dyrektora Instytutu Inżynierii Środowiska pełni dr hab. inż. Mirosław Wiatkowski, prof. nadzw. Zastąpił na tym stanowisku prof. dr. hab. inż. Stanisława Czabana, który sprawował tę funkcję nieprzerwanie od 1990 roku.

• Pomyślne zakończenie projektu unijnego

21.11.2014

20-21 listopada 2014 roku odbyły się w Debreczynie, na Węgrzech spotkania podsumowujące realizację kończącego się projektu unijnego „Zastosowanie podejścia Water Footprint do monitorowania, oceny i poprawy gospodarowania wodą na obszarach miejskich” (URBAN_WFTP).

• Monitorowanie zużycia wody w miastach

25.01.2013

Prof. Stanisław Czaban dyrektor Instytutu Inżynierii Środowiska członkiem komitetu sterującego międzynarodowego konsorcjum realizującego projekt badawczo-rozwojowy dotyczący zastosowania metody „Water Footprint”

• Prezentacja