Aktualności Instytutu Inżynierii Środowiska

Filtruj wiadomości
  • Magia badawcza w Laboratorium Wodnym Instytutu Inżynierii Środowiska im. prof. Juliana Wołoszyna

22.06.2018

Dziwne, oj dziwne rzeczy dzieją się w Naszym Laboratorium Wodnym im. prof. Juliana Wołoszyna. Pod osłoną nocy w prawie zupełnych ciemnościach, w każdy czwartek przemykają w nim nieznane postacie sypiące z rękawa kolorowymi mocno jarzącymi się drobinkami.

• Zebranie Instytutu Inżynierii Środowiska

21.06.2018

Zapraszamy na zebranie Instytutu Inżynierii Środowiska w dniu 25 czerwca 2018 r. (poniedziałek), o godzinie 12.00, w sali II M.

• Szkoła Hydrauliki Gdańsk 2018

21.05.2018

W dniach 18–21 maja 2018 odbyła się na Politechnice Gdańskiej coroczna konferencja pt: Ogólnopolska Szkoła Hydrauliki. W konferencji udział wzięli Pracownicy Instytutu Inżynierii Środowiska: dr hab. inż. Tomasz Tyminski, mgr inż. Maciej Gruszczyński i doktorant mgr inż. Krzysztof Wolski.

• Zaproszenie na referat przed wszczęciem przewodu doktorskiego

18.05.2018

Zapraszamy pracowników i doktorantów instytutu do udziału w zebraniu naukowym, które odbędzie się w dniu 23 maja 2018 r. (środa), o godz. 11:15, w sali posiedzeń Rad Wydziałów (Centrum Dydaktyczno-Naukowe), pl. Grunwaldzki 24a.

• Łukasz Gruss uzyskał stopień doktora

25.04.2018

Rada Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w dniu 25 kwietnia 2018 r. nadała mgr inż. Łukaszowi Grussowi stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk rolniczych w dyscyplinie ochrona i kształtowanie środowiska, w specjalności hydrologia, inżynieria i gospodarka wodna.

• Wizyta prof. Samuela Gazita z ORT Braude College

18.04.2018

Z inicjatywy prof. dr hab. inż. Jarosława Bosego Prorektora ds. nauki i współpracy z zagranicą Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu gościem Instytutu Inżynierii Środowiska był pan prof. Samuel Gazit z ORT Braude College (Izrael).

• Jubileusz prof. dr hab. inż. Jerzego Kowalskiego

11.04.2018

Z okazji 85 rocznicy urodzin Pana profesora Jerzego Kowalskiego Pracownicy macierzystego Instytutu Pana profesora złożyli profesorowi najserdeczniejsze podziękowania za dziesiątki lat niestrudzonej pracy dla dobra Instytutu.

• Zebranie Instytutu Inżynierii Środowiska

11.04.2018

W dniu 11 kwietnia 2018 roku w sali posiedzeń Rad Wydziałów (Centrum Dydaktyczno-Naukowe) odbyło się kolejne zebranie Naszego Instytutu, które poprowadził dr hab. inż. Mirosław Wiatkowski, prof. nadzw. – Dyrektor Instytutu Inżynierii Środowiska.

• Życzenia Wielkanocne

30.03.2018

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju. Serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół. Wesołego Alleluja i mokrego Dyngusa życzy dyrekcja Instytutu Inżynierii Środowiska.

• Mocna reprezentacja Naszego Instytutu na obchodach Światowego Dnia Wody

22.03.2018

Tegoroczne obchody Światowego Dnia Wody,w tym roku pod hasłem „Natura dla wody”, na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu odbyły się dnia 22 marca 2018 r. Koordynatorem obchodów był mgr inż. Łukasz Gruss a opiekę merytoryczną sprawował dr hab. inż. Mirosław Wiatkowski, prof. nadzw.